Groyya Collection, Türkiye’de kurulmuş; boya, plastik sanayi ve ticaret şirketidir. Müşterilerine İstanbul konumlu üretim tesisi üzerinden tasarım, boya, kaplama hizmetleri ve katma değerli kurumsal servisler sunmaktadır.

2018 yılında fütüristik bi start-up olarak kurulan Groyya Collection şu an sektörünün lider firmalarının en güvenilir tedarikçisi olarak eline aldığı öncülük bayrağını gururla taşımakta. Devamlılıkta olan Ar-Ge çalışmalarıyla Groyya Collection evinize yeni, ergonomik ve dayanıklı ürünler getirmekte. Türkiye pazarında ve ihracat payıyla sektörünün lideri olmayı amaçlayan  firma İstanbul/Tuzlada bulununan 6.000m2’lik üretim tesisinin içinde çalışmalarına aralıksız devam etmekte. Kuruluşundan bugüne çalışmalarını sürdürülebilir bir gelecek, yenilikçilik, yaratıcılık ve çözüm ortağı kavramlarından güç alarak yürüten Groyya Collection;

  • Ürün tasarımında çevre ve sağlık kavramlarını belirleyici kriter olarak kabul eder; atmosfere solvent salınımını azaltarak düşük VOC değerine sahip, yüksek katılı, solventsiz ve su bazlı doğa dostu ürünler kullanır.
  • Ar-Ge faaliyetlerini, üretim sürecini ve diğer tüm aktivitelerini uluslararası standartlara uygun olarak sürdürür.
  • Üretim prosesinin her aşamasında, doğal kaynakların kullanımını ve atıkları azaltmak amacıyla çalışmalar yürütür.
  • Proje ekibinin bilgi ve deneyimi ile müşterileri için dayanım ömrü/fayda/bakım süresi optimizasyonunu sağlayacak boya ve kaplama hizmetleri sunar.